نیک کارت > صرفه جویی در هزینه

صرفه جویی در هزینه

رویکرد نیک کارت حفظ کیفیت مطلوب خدمات ارائه گردیده است همچنین از محل تجمیع گروه های طرف قرارداد نیک کارت و کاهش هزینه های ثابت و سربار مراکز خدمات تخفیف معقول و مطلوبی برای مشترکین در نظر گرفته شده است ...

استاندارد سازی خدمات:
در گام نخست با ایجاد یک تعرفه واحد - با دسته بندی تعرفه تخصصی و عمومی - مورد تایید مراکز خدمات با کیفیت و با حمایت گروهی از متخصصین و اعضاء انجمن های دندانپزشکی، استاندارد اولیه برای خدمات دندانپزشکی ایجاد گردید. در گام بعدی کیفیت مواد اولیه و مصرفی، گزینش، بررسی و تایید گردیده است و در مرحله آتی از طرفی، بر اساس تخصص هر دندانپزشک، محل جغرافیایی و میزان هزینه های ثابت و ازسوی دیگر در راستای تجمیع گروه مشتریان نیک کارت میزان مشخصی از تخفیف معقول ( 30 - 50 در صد ) با حفظ کیفیت مطلوب خدمات، طراحی و ایجاد گردید.
نحوه اعمال تخفیف و صرفه جویی در هزینه:
1- پس از هماهنگی های انجام شده توسط مشاورو پشتیبان و با در اختیار داشتن نیک کارت به یکی از مراکز طرف قرارداد مراجعه فرمایید.
2- با آسودگی از حفظ کیفیت مطلوب، خدمات مورد نیاز شما ارائه می گردد.
3- زمان پرداخت هزینه درمان از نیک کارت و در دستگاه پذیرنده مخصوص و بر اساس تعرفه استاندارد، مبلغ را پرداخت نمایید. حالا سیستم به صورت خودکار 30 تا 50 درصد مبلغ را به حساب شما عودت می ده، به همین راحتی در یک خرید 1 میلیون تومانی، 300 تا 500 هزار تومان صرفه جویی شد، به علاوه مطمئن باشید سطح بالایی از کیفیت و در نتیجه یه گارانتی هم مشمول این خرید شیرین شده. 
Top