نیک کارت > مراکز خدمات ویژه

مراکز خدمات ویژه

می توان اذعان نمود که نتیجه برنامه ریزی و هدف گذاری استراتژیک این شرکت و تلاش سایر ارکان اجرایی گروه نیک کارت در مراکز ارائه خدمات نمایان می گردد، مکانی که مشتریان خدمات نهایی را دریافت می کنند.

همواره در انتخاب مراکز طرف قرارداد اصل مهم ارائه خدمات مطلوب، سرلوحه عملکرد گروه نیک کارت قرار گرفته است. از این رو مشترکین با خیال آسوده و اعتماد کامل از کیفیت و بهای خدمات، از این مراکز استفاده می کنند و گروه مشاوره و پشتیبانی نیز آماده ارائه مشاوره های متعدد در این خصوص می باشد...

نحوه انتخاب مراکز نیک کارت:

با همکاری مشترک تیم پزشکان به همراه گروه و اعضاء برتر انجمن های دندانپزشکی کشور، مرحله نخست جهت بررسی های اولیه مراکز آغاز شد، سپس طی بازدید های متعدد و بررسی توانمندی های اجرایی، کیفی و حتی ظاهری، طی جلسات متعدد فنی، مراکز و پزشکان نهایی انتخاب گردید. در حال حاضر مفتخریم که بهترین مراکز در هر نقطه از شهر طرف قرارداد نیک کارت بوده و به واسطه این همکاری به خود می بالیم.

کلینک ها و مطب های نیک کارت علاوه بر شهرت به خوشنامی در گذشته، متعهد به ارائه خدمات ویژه با قواعد و شرایط ویژه به مشترکین می باشند و پیشنهاد می کنیم در این خصوص و جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاوره و پشتیبانی نیک کارت تماس حاصل فرمایید.

بازدید های دوره ای:

علیرغم دقت نظر در انتخاب مراکز برای حفظ کیفیت خدمات ارائه شده در مراکز، بازدیدهای دوره ای توسط کارشناسان و متخصصین کارآمد و با تجربه انجام می پذیرد. اعتقاد این گروه بهبود روزافزون به همراه ارائه پوشش های نوین می باشد. از این رو متعهد به بررسی های دائم و روزانه نسبت به درمان های انجام شده و وضعیت موجود مراکز می باشیم.

لازم به ذکر است در صورت هماهنگی همواره بازدید و بررسی مراکز توسط سازمان های طرف قرارداد امکان پذیر می باشد.

Top